NEFINANČNÉ BENEFITY

Možnosť zmeny pracovnej pozície či kariérneho rastu

Vekový priemer živnostníkov, s ktorými spolupracujeme je aktuálne 31 rokov. Tento vekový priemer zlepšujú najmä naši najmladší kolegovia, ktorí častokrát nevedia, aké činnosti by ich napĺňali a naopak, ktorým činnostiam by sa najradšej vyhli. Práve z toho dôvodu dávame kolegom možnosť zmeniť pracovnú pozíciu a vyskúšať si prácu niekoho iného. Akonáhle sa uvoľní niektorá z pozícií vo firme, prioritne je ponúknutá ostatným živnostníkom, s ktorými spolupracujeme. Mali sme niekoľko zamestnancov, ktorí počas rokov vystriedali rôzne pozície na rovnakých úrovniach, kým zistili, kde sa im páči najviac a ktorá práca je blízka ich srdiečkam. Skvelým príkladom je Ivan, ktorý začínal ako merchandiser, no svoje uplatnenie nakoniec našiel ako odborný predajca a grafický dizajnér v jednom. Na druhej strane, Saška začínala v našich kúpeľňových štúdiách, no oveľa viac sa jej zapáčila práca na obchodnom oddelení vo veľkoobchode, kde pôsobí aj dnes. Kariérny rast u nás nie je tiež ničím výnimočným. Najmä našim odborným predajcom dávame možnosť kariérne sa posunúť na pozície projektových manažérov.

Možnosť osobnostného rastu, získavania nových skúsenosti, zručností a vedomostí

Skúsenosti a vedomosti sú na nezaplatenie. O tom vieme všetci svoje. Kvalitných ľudí si preto dobre strážime a nenechávame ich len tak utiecť ku konkurencii. Mentormi osobnostného rastu sú u nás vo firme manažéri, ktorí sa snažia svojich kolegov posunúť nielen profesne, ale mnohokrát aj osobnostne. Skvelo im v tom pomáhajú najmä rôzne online kurzy alebo školenia, ku ktorým majú všetci vo firme celoročný prístup. Porady a mítingy majú u nás vo firme taktiež svoje čaro. To by si proste musel/a zažiť! Nové skúsenosti u nás každý nadobúda denno-denne. V INCERAMe sa jednoducho nenudíme a stále vymýšľame nové projekty, ktoré sa snažíme implementovať, vyhodnocovať a neskôr upgradeovať. Môžem úprimne povedať, že som za tie roky ešte nezažila dva rovnaké dni v práci - jednoducho, každý deň je u nás výnimočný.

Spolupráca so zahraničnými aj lokálnymi partnermi, získavanie nových kontaktov

Pokiaľ si sa ešte nedozvedel/a, čomu sa vlastne venujeme, mali by sme asi tento web prehodnotiť. 😊 Firma INCERAM sa už takmer 30 rokov venuje importu a distribúcii dlažieb a obkladov z Talianska a Španielska. Znamená to, že dlažby a obklady nakupuje priamo vo výrobných fabrikách, dováža ich kamiónmi na Slovensko do nášho veľkoskladu v Hlohovci, odkiaľ putujú do rôznych kúpeľňových štúdií, stavebnín, stavebných firiem alebo k architektom, kde si si ich zrejme zakúpil/a aj ty k sebe domov. Najmä vďaka tejto činnosti sa neustále stretávame so zahraničnými partnermi u nás na firme, či cestujeme za nimi do Talianska alebo Španielska. Okrem toho, vedieme dve kúpeľňové štúdiá, kde predávame, okrem našich dlažieb a obkladov, produkty od slovenských dodávateľov (najmä sanitu či nábytok). Takže, aj keby sme chceli zrátať, s koľkými ľuďmi sa priemerne jeden náš zamestnanec zoznámi / stretne počas roka, bola by to asi zdĺhavá a ťažká matematika.

Voľný priestor nápadom, možnosť sebarealizácie

Neviem, koho výrok idem práve citovať, ale kedysi dávno som sa dočítala jednu múdru myšlienku, ktorou sa INCERAM veľmi inšpiroval. „Nechceme zamestnávať ľudí, ktorí budú iba robiť to, čo im povieme. Chceme zamestnávať ľudí, ktorí nám povedia, čo máme robiť alebo ako robiť to, čo robíme, lepšie a efektívnejšie.“ Práve týmto sa u nás riadime! Nehľadáme roboty, hľadáme kreatívnych a proaktívnych ľudí, ktorí chcú „zmeniť svet“. Na pravidelných poradách a firemných mítingoch dávame príležitosť každému jednému kolegovi. Vyjadriť svoj názor či odhaliť svoj nápad môže ktokoľvek. Veď mnohokrát prišli na skvelé nápady ľudia, od ktorých by ste to len máloktorí čakali. Názory si vždy vypočujeme, nápady niekedy zrealizujeme, no ľudí bez vlastného názoru, ktorí permanentne držia „bobríka mlčanlivosti“, pri spolupráci razantne odmietame.

Saška a Paťka riešia aktualizáciu našich webových stránok