Stabilné prostredie a pravidelný príjem

Firma INCERAM pôsobí na slovenskom trhu už od roku 1994, a teda s takmer 30 ročnou históriou možno jednoznačne definovať túto firmu ako stabilnú. Firma má zároveň aj svoje stabilné zázemie v 3 budovách, ktoré sú vo vlastníctve firmy (Hlohovec, Sereď). Majetok firmy sa odhaduje v miliónoch €. INCERAM spolupracuje so zahraničnými dodávateľmi, slovenskými odberateľmi a desiatkami živnostníkov. Pravidelný príjem, ktorý chodí vždy načas, je samozrejmosťou.

Príjemná pracovná atmosféra a skvelý kolektív

U nás si zakladáme predovšetkým na príjemnej pracovnej atmosfére a skvelom kolektíve, čo pokladáme za základ úspechu jednotlivcov aj celého tímu. Veď v práci trávime oveľa viac času ako doma, tak prečo nestráviť tento čas s ľuďmi, ktorých máme rady a s ktorými sa vieme porozprávať aj o bežných (nie vždy s prácou súvisiacich) veciach v pohodovej atmosfére? Preto do nášho tímu hľadáme ľudí, ktorí jednoducho a bez konfliktov zapadnú do kolektívu a sú pozitívne a proaktívne naladení.

Neformálne pracovné prostredie a práca s kamarátmi

My si skutočne nedávame záležať na formálnosti. Základom vnútrofiremnej komunikácie je tykanie. Tykáme si skutočne všetci, u nás vôbec nezáleží na veku, pohlaví ani na pracovnej pozícii. Rovnako pristupujeme aj k našim odberateľom či dodávateľom. S každým sa snažíme udržiavať skôr priateľský ako pracovný vzťah