Stabilné prostredie a pravidelný príjem

Firma INCERAM pôsobí na slovenskom trhu už od roku 1994, a teda s takmer 30 ročnou históriou možno jednoznačne definovať túto firmu ako stabilnú. Firma má zároveň aj svoje stabilné zázemie v 3 budovách, ktoré sú vo vlastníctve firmy (Hlohovec, Sereď). Majetok firmy sa odhaduje v miliónoch €. INCERAM spolupracuje so zahraničnými dodávateľmi, slovenskými odberateľmi a desiatkami živnostníkov. Pravidelný príjem, ktorý chodí vždy načas, je samozrejmosťou, čo môže potvrdiť aj Marek, ktorý u nás pracuje už 19. rok. Ten patrí medzi naše najväčšie stálice vo firme.

Príjemná pracovná atmosféra a skvelý kolektív

U nás si zakladáme predovšetkým na príjemnej pracovnej atmosfére a skvelom kolektíve, čo pokladáme za základ úspechu jednotlivcov aj celého tímu. Veď v práci trávime oveľa viac času ako doma, tak prečo nestráviť tento čas s ľuďmi, ktorých máme rady a s ktorými sa vieme porozprávať aj o bežných (nie vždy s prácou súvisiacich) veciach v pohodovej atmosfére? Preto do nášho tímu hľadáme ľudí, ktorí jednoducho a bez konfliktov zapadnú do kolektívu a sú pozitívne a proaktívne naladení.

Neformálne pracovné prostredie a práca s kamarátmi

My si skutočne nedávame záležať na formálnosti. Základom vnútrofiremnej komunikácie je tykanie. Tykáme si skutočne všetci, u nás vôbec nezáleží na veku, pohlaví ani na pracovnej pozícii. Rovnako pristupujeme aj k našim odberateľom či dodávateľom. S každým sa snažíme udržiavať skôr priateľský ako pracovný vzťah. Možno aj z toho dôvodu sa v našich tímoch vyskytujú rôzne rodinné príbuzenstvá. Saška je Dušanova dcéra, Bianka je Paťkina sestra, či Mirko je Ľudkin partner. U mnohých z nás je totiž práca úzko prepojená s rodinou či kamarátmi. Vzťahmi na pracovisku to u nás nekončí. Mnohí sa stretávame aj počas víkendov, či jazdíme spoločne na dovolenky.